Traveligo.pl

Rzetelna Firma

Wiarygodna Firma

Dołącz do 127.000 zadowolonych klientów, którzy podróżowali z nami od 2004 roku.

Infolinia i rezerwacja: tel. 0 801 407 406

Infolinia i rezerwacja (abonenci spoza TP SA oraz sieci kom.): tel. 0 22 517 16 00

Agadir
Agadir
Sorea

Biuletyn

Najnowsze informacje o najlepszych promocjach oraz ofertach last minute prosto na Twoją skrzynkę.

Jesteśmy laureatem nagrody Mazowiecka Firma Roku

Jesteśmy laureatem RANKINGU SKLEPÓW INTERNETOWYCH Money.pl i Wprost 2010

Kuba Informacje praktyczne

Kuba Informacje praktyczne

Co zabrac ze sobą?

Niezbędnymi elementami ekwipunku turysty wybierającego się na Kubę powinny być: aparat i kamera, nakrycie głowy chroniące przed udarem, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem UV.

 

Prawo jazdy

Polskie prawo jazdy jest traktowane jako równorzędne z kubańskim przez okres 6 miesięcy od daty przekroczenia granicy. Warto jednak wyrobić Międzynarodowe Prawo Jazdy, gdyż niektórzy funkcjonariusze policji i wypożyczalnie samochodów nie respektują dokumentu sporządzonego w nieznanym im języku.

 

Ubiór

Odwiedzając miejsca kultu religijnego, należy być odpowiednio ubranym. Wymagane są stroje zakrywające ramiona i kolana.

 

Elektryczność

Kuba zaopatrywana jest w prąd o napięciu 110 V. Jedynie duże hotele wyposażone są w dwubolcowe gniazdka typu europejskiego. W innych miejscach spotkać można płaskie, dwubolcowe wtyczki typu amerykańskiego.

 

Płacenie:

Karty kredytowe są akceptowane jedynie w dużych hotelach, restauracjach i wypożyczalniach samochodów. Można płacić używając karty VISA lub MasterCard. American Express nie są akceptowane. Czeki podróżne można realizować tylko w państwowych bankach i oficjalnych punktach wymiany. Najlepiej jest wykupić czeki w dolarach amerykańskich lub funtach szterlingach, należy jednak pamiętać, że Kuba nie honoruje czeków podróżnych wystawianych przez amerykańskie banki.

Akceptujemy płatności:

facebook

Copyright © 2004 - 2014 Grupa Traveligo Sp. z o.o.

Jeśli szukają Państwo najlepszego sposobu na spędzenie wakacji, prosimy o zostawienie wiadomości wraz z mailem i nr tel. Konsultanci TraveliGo.pl pomogą wybrać wycieczkę spełniąjącą wszystkie Państwa wymagania.

Wyślij »

Message